Przewóz osób

Przewóz osób Zakopane

Realizujemy usługi transportowe — transport Zakopane dostępny jest dla Państwa. Przewozy prowadzone są komfortowymi samochodami marki Mercedes i Volkswagen wyposażonymi w wygodne rozkładane siedzenia, nagłośnienie, klimatyzację. Posiadamy większą ilość mikrobusów od 7 do 20 miejsc siedzących, taxi osobowe od 1 do 7 osób, a także autobusy od 20 do 49 miejsc siedzących.

Świadczymy usługi w zakresie przewozu osób i bagaży na terenie Polski i Europy. Do naszej oferty należy profesjonalna obsługa imprez okolicznościowych, konferencji, sympozjów, a także wszelkiego rodzaju transfery lokalne na baseny termalne: w Białce Tatrzańskiej, Bukowinie Tatrzańskiej, Termy Szaflary, Orawice. Na wyciągi narciarskie: Jurgów, Witów, Kotelnica Białczańska, Bukowina Tatrzańska, Małe Ciche, Harenda, Szymoszkowa, Kuźnice pod kolejkę na Kasprowy Wierch. Wykonujemy transfery z/na lotniska jak i z/na dworzec również z dużą ilością bagaży.

Poszerzamy naszą ofertę, dostosowując się do Państwa potrzeb, przyjmujemy wszystkie zlecenia. Polecamy transfery dostosowane do tanich linii lotniczych z lotnisk: Kraków-Balice i Katowice-Pyrzowice, a także Poprad w kierunku Zakopanego po promocyjnych cenach.

Naszą ofertę urozmaiciliśmy o wycieczki jednodniowe takie jak Spływ Dunajcem, Kraków, Wieliczkę, Oświęcim.